Faliyet Alanlarimiz

Satis

Bursa, İstanbul ve İzmir'de bulunan mağazalarimizda;
Firmamıza ait olan BLUETECH markası altında ürettiğimiz hidrolik ve pnömatik ekipmanların yurt içi / yurt dışı satışını
Bayiliğini yaptığımız birçok yerli / yabancı marka hidrolik ve pnömatik ürünlerin yurt içi satışını
Hidrolik ve pnömatik grubu dışında yer alan her türlü endüstriyel malzemenin, yurt içi ya da yurt dışından tedariğini ve satışını yapıyoruz.

Mühendislik

Firmanızın ihtiyacı olan ve bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda projelendirilmesi gereken komple üretim hatları, çelik konstrüksiyon, makine, aparat, otomasyon sistemleri, konveyör, fikstür, kalıp tasarımlarinda/imalatlarında hizmet veriyoruz.

İmalat

CNC ve konvansiyonel tezgahlarımızın bulunduğu fabrikamızda;
Firmamıza ait olan BLUEFORM markası altında, termoform, makineleri ile değişik tonaj ve ölçülerde baskı, montaj, sıvama ve kauçuk preslerinin imalatını
Mühendislik departmanımızın tasarladığı siparişe özel makine, aparat, gripper, manipülatör, konveyör, fikstür ve kalıpların imalatını
Firmanızın ihtiyaç duyduğu ve talaşlı imalat yolu ile üretilecek her türlü yedek parça vb. imalatlari gerçekleştiriyoruz.

Hidrolik Pnömatik

Firmamıza ait olan BLUETECH markası altında, her türlü hidrolik ve pnömatik silindirlerin, hidrolik valf bloklarının ve hidrolik güç ünitelerinin imalatını yapıyoruz.

Elektirık ve Otomasyon

Otomotiv, tekstil, gıda, metal gibi sektörlerdeki müsterilerimizin, Elektrik-Elektronik ve Otomasyon ihtiyaçlarına uygun, profesyonel çözümler sağlıyoruz.

Taahhüt

Sanayinin ihtiyacı olan her türlü çelik konstrüksiyonların, hidrolik, pnömatik, gaz, kimyasal akışkan tesisatlarının, busbar sistemlerinin ve elektrik güç dağıtım kanallarının kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Montaj

Mekanik rayların, caraskalların ve diğer teknik ekipmanların montaj ve demontaj işlemlerinde, profesyonel destek sağlıyoruz.

Eğitim

Firmanızın ihtiyaç duyabileceği hidrolik ve pnömatik eğitimlerini, firmanızda ya da merkez mağazamızdaki eğitim salonumuzda veriyoruz.

Endüstriyel Bakım ve Servis

Basta demir – çelik ve otomotiv olmak üzere, endüstriyel bakim konusunda tecrübeli kadromuzla, tüm üretim makinelerinin mekanik, hidrolik, pnömatik, elektronik ve elektriksel bazda, periyodik, planli ve kestirimci bakım hizmetlerini, makine revizyonlarını ve iyilestirmelerini gerçeklestiriyor, ayrıca arızaların tespitlerinde ve giderilmesinde danısmanlık hizmeti veriyoruz.